Araç Kamera Sistemi

Araç Kamera Sistemi

Öğrenci servislerinde kullanılması zorunlu hale gelen araç kamera sistemi olası dikkatsizlikler ve suiistimalin önüne geçerken, anlık olarak kaydedilen görüntüler de trafikte yaşanabilecek sorunlar için kanıt niteliği taşımaktadır.

HD görüntü kalitesinde kayıt yapabilen araç kamera sistemleri, GPS sistemi ile entegre çalışarak aracın hangi gün, hangi saatte nerede olduğunun takibini sağlayabildiği gibi ihtiyaç halinde geriye dönük olarak kayıtların izlenebilmesi mümkün olmaktadır.

Özellikle büyük şehirlerde yoğun olarak kullanılan toplu taşıma araçları ve şehirler arası seyahat eden yolcu otobüslerinde hırsızlık, gasp gibi olayları önleyebilen araç içi kamera sistemi, yaşanan olumsuzlukların çözümünde de büyük kolaylık sağlar.

Araç kamera sistemi 3G, 4G, Wi-Fi, GPS opsiyonları sayesinde işletmelerin ihtiyaçlarına özel, esnek güvenlik ve izleme çözümleri sunar. Bu sayede araç içi kamera sistemi, yolcu taşımacılığı hizmetlerinin servis kalitesini yükselterek, yolcu güvenliği ve müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır.

Araç İçi Kamera Sistemi
Mobil Araç Kamera Sistemi

IP kamera ve IP mobil kamera sistemleri, 3G – 4G bağlantı ile anlık olarak izlenebilme imkanı sunar. Ayrıca GPS entegrasyonu sağlanan IP mobil araç kamera sistemlerinde internet erişimiyle araç görüntüsü, aracın hızı, ve izlediği yol güzergahı gibi bilgilere anlık olarak erişilebilmektedir.

Ticari yada bireysel olarak ihtiyaç duyulan araç kamera sistemi araç içi, araç dışı, arka cam gibi görüntü alınmak istenen noktalara araç kamerası montajı yapılarak DVR veya NVR kayıt cihazı bağlantısının yapılması yeterli olacaktır.