Biges Akıllı Alarm Sistemi Yönetimi

Biges Akıllı Alarm Sistemi Yönetimi

Akıllı Alarm Sisteminizi Uzaktan Kolayca Kontrol Edin ve Yönetin..

Akıllı telefon veya tabletiniz üzerinden Biges 365 Cloud uygulamasını kullanarak ev ve işyeri alarm sisteminizi kolayca yönetebilirsiniz. Alarm sisteminizi uzaktan aktif edebilir ve dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Biges Akıllı Alarm Sistemi
Biges Alarm Sistemi Yönetimi

Biges Akıllı Alarm Sistemi Yönetim Avantajları
Alarm sisteminizi dilediğiniz ister evden isterseniz uzaktan aktif edin. Dilediğiniz alanları devre dışı bırakın.

Alarm sisteminiz anlık durum bildirimleri ile kuruldu-devre dışı bırakıldı, elektrik kesintisi, pil durumu gibi bir çok durumu anında iletir.

Dilerseniz, klima, kombi, garaj kapısı ve/veya bahçe sulamasını alarm sisteminize entegre ederek tüm bunları tek uygulama üzerinden yönetebilirsiniz.

Akıllı alarm sistemini Biges 365 Cloud üzerinden kamera ile eşleştirerek alarm durumunda görüntülü olarak doğrulama sağlayabilirsiniz.

Acil durumlarda sesli panik butonu ile uzaktan sirenleri çaldırabilir, tehlikelere karşı caydırıcılığı arttırabilirsiniz. İsterseniz tehditlere karşı, acil sağlık ihtiyacında veya yangın anında tek tuşla sessizce panik durumunu aktif ederek yardım talep edebilirsiniz.

İsterseniz alarm sisteminizi entegre edilen diğer kamera sistemi, yangın alarm, geçiş kontrol, araç takip, geçiş kontrol sistemi ve diğer 3. parti cihazları tek uygulama üzerinden takip edebilir ve yönetebilirsiniz.