Ev Hırsız Alarm Sistemi
Ev Hırsız Alarm Sistemleri

Ev Alarm Sistemi

Eviniz ve sevdikleriniz 7 gün 24 saat güvende.. İsterseniz evinizde, isterseniz evinizden çok uzakta olun, evinizi, sevdiklerinizi kötü niyetli kişi ya da kişilerden korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak artık ev alarm sistemleri ile çok kolay.

Evinizin güvenliğini ev alarm sistemi ile korumaya karar verdiniz mi? Bundan sonrası çok kolay.. Öncelikle ev güvenlik sistemi konusunda yetkin personelimiz evinizin konumunu, boyutunu, risk noktalarını yani aslında ihtiyaç duyduğunuz güvenlik sisteminin omurgasını oluşturacaklar. Sonrasında kablolu alarm sistemi mi yoksa kablosuz alarm sistemi mi kullanmak istediğinizi belirlememiz gerekecek.

Elbette bu konuda evin dekorasyonu kadar belirlenen bütçe miktarı da belirleyici olacaktır. Ve son olarak yangın dedektörü, gaz dedektörü gibi opsiyonel olarak ilave edilebilecek unsurların belirlenmesi gerekiyor.. Bundan sonrası artık çok basit. Keşif sonrası arkadaşlarımız topolojiyi oluşturarak hızlı bir şekilde ev alarm sisteminizi oluşturarak montajını tamamlayacak ve devreye alacaklardır.

Ev Alarm Sistemi ile aileniz ve Sevdikleriniz Güven Altında..

Kurulumunu yaptırdığınız ev alarm sistemi yalnızca hırsızlık olaylarında caydırıcı olmayacak. Güncel akıllı ev alarm sistemleri bir çok ilave güvenlik sistemini de kendi içerisinde barındırabilir yetenektedir. Alarm sensörlerinin haricinde isterseniz evinizin kritik noktalarına kamera ekleyebilir, duman ve gaz dedektörleri dahil edebilirsiniz.

Ev Alarmı
Alarm İzleme Merkezi

Alarm İzleme Merkezi

Alarm izleme merkezi ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Sormak isteyebileceğiniz sorular ve yaşayabileceğiniz sorunlar ile ilgili her an ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ve oluşabilecek alarmlarda süratle müdahale edecek alarm izleme merkezimiz 365 gün boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Alarm izleme merkezimiz güvenlik sisteminden gelen alarma müdahale edeceği gibi sistemden gelen acil sağlık sorunları gibi durumlarda da polis, itfaiye, ambulans ilgili birimleri harekete geçirecektir.