Görüntülü Diafon Sistemi

Görüntülü Diafon Sistemi Nedir?

Siteler, çok katlı apartmanlar ve villarda ana giriş kapıları, güvenliğin sağlanması için en önemli noktalardır. Görüntülü diafon sistemi, apartman, site ve villa girişlerine konumlandırılan kapı zili ile daire içerisinde kullanılan kontrol panelleri arasında sesli ve görüntülü iletişim olanağı sağlayan sistemlerdir.

Görüntülü diafon sistemleri ile içeri giriş yapmak isteyen kişinin kim olduğunun net olarak görülebilmesi hırsızlık gibi olayların büyük oranda önlenmesini sağlar.

Akıllı görüntülü diafon sistemleri 250 blok ve her blokta 500 daireye kadar kurulum yapılabilmektedir. Görüntülü diafon sistemi ile ihtiyaç duyulması halinde kapıcı, güvenlik ve diğer direler ile de görüşme sağlayabilirsiniz. Farklı zil seçenekleri ile sistemi kişiselleştirebilir, rahatsız edilmek istemediğinizde gelen zil ve çağrı engelleyebilirsiniz.

Görüntülü Diafon Sistemi Fiyatı

Diğer güvenlik sistemleri ve çözümlerinde olduğu gibi görüntülü diafon sistemleri’nde de ihtiyaç ve bütçeye göre birçok marka ve model ürün konumlandırılması mümkündür. İhtiyaçlarınızı belirleyerek ilgili satış yöneticisi ve teknik arkadaşlarımızla görüşmeniz sonrasında sizler için en uygun alternatifleri ve en makul görüntülü diafon sistemi fiyatı ve sistemlerini sağlıyor olacağız.

Hemen, alanında uzman personelimiz ile iletişime geçerek diafon sistemleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilir ve en uygun görüntülü diafon fiyat teklifi için dönüş alabilirsiniz.

Gönder

Görüntülü Diyafon Sistemi

IP Diafon Sistemi

IP görüntülü diafon sistemi ya da interkom sistemi sayesinde ev tipi panel, cep telefonu veya tablet ile nerede olursanız olun görüntülü görüşmeye dahil olabilirsiniz. Üstelik gelişmiş ses ve görüntü işlemcileri sayesinde görüntülü görüşmelerinizi yüksek ses ve görüntü kalitesi ile gerçekleştirirsiniz.

IP görüntülü diyafon sistemleri akıllı ev ve ofis sistemleri ile entegre olarak güvenlikle birlikte birçok konfor da sağlıyor. Sistem ağı içerisindeki tüm iletişim noktadan noktaya IP üzerinden sağlanmaktadır. Daire sahipleri odadan odaya, daireden daireye, bir bina girişinden bir diğer bina girişine veya aynı ağ içerisinde bulunan diğer noktalarla panel ve mobil uygulama üzerinden sınırsız iletişim kurabilirler.

Probilgi Teknoloji olarak tüm güvenlik ve network ihtiyaçlarınızda olduğu gibi görüntülü IP diafon sistemi ve IP interkom sistemi çözümlerinde de en doğru ve en ekonomik çözümleri sağlıyoruz. Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın.