Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamera Sistemi

Piyasada farklı marka ve modellerde bir çok kamera alternatifi mevcuttur. Kamera modeli konumlandırma aşamasında kullanım amacı, ve kameranın kullanılacağı alana göre farklı seçeneklere yoğunlaşmak gerekmektedir.

Özellikle donanımsal olarak bir takım benzerlikler gösterseler de tüm kameralar yetenekleri, çalışma sistemi ve yazılımları birbirinden farklıdırlar. Kamera seçiminizi en doğru şekilde yapabilmeniz için uzman ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır.

Kamera Sistemi Fiyatı

Güvenlik Kamera Sistemi ile işyerinizi ve evinizi 7 gün 24 saat boyunca cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızdan canlı izleyebilir, geçmiş kayıtlarınızı takip edebilirsiniz.

Probilgi Teknoloji olarak, iş ortağı olduğumuz alanında lider markaların ürün ve çözümleri ile güvenlik kamerası ve güvenlik sistemleri ihtiyaçlarınızı uçtan uca çözümlüyoruz.  Kamera ve CCTV alanında uzman ekiplerimiz ile görüşerek sizin için en uygun ve ekonomik çözümü temin edebilirsiniz.

Ücretsiz keşif ve detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Gönder

Gece Görüşlü Kamera

Gece görüşlü kameralar sahip olduğu IR led, yani kızıl ötesi ledleri sayesinde insan gözünün göremediği bir aydınlatma yaparak karanlık ortamlarda dahi izleme ve kayıt imkanı sunmaktadır. Kameranın kullanılacağı ortama ve kameradan beklentiye göre IR sayısı ve boyutu farklı kameralar tercih edilmelidir.

Gece Görüşlü Kamera
Kamera Uzaktan İzleme

Kamera Uzaktan İzleme

İnternete bağlı olan güvenlik kamera sistemi, cep telefonu, tablet ve bilgisayarlar üzerinden rahatlıkla izlenebilmektedir. İnternete ulaşılabilmesi durumunda dünyanın her köşesinden evinizi ve işyerinizi izleyerek kontrol altına alabilirsiniz.

İhtiyaç durumunda geçmiş kayıtları incelemek ve cep telefonunuza kaydedebilmek te mümkün olacaktır. Evinizdeki temizlikçi ya da çocuk bakıcısı ya da işyerinizde personelinizi her an takip edebilir gerektiğinde güvenlik önlemlerinizi kolayca alabilirsiniz.