Hırsız alarm

Hırsız Alarm Sistemi

Evinizi ve sevdiklerinizi güvenilir sistemlerle koruyun. Yalnızca bir kaç uç noktalı küçük sistemlerden geniş kapsamlı projelere kadar geniş bir ürün gamı ile güvenliğinizi sağlıyoruz. Yüksek performanslı, yaygınlığı ve servis ağı güçlü alanında lider markaların çözümleri ile artık daha güvendesiniz. Hırsız alarm sistemi, akıllı ev sistemleri ve diğer güvenlik sistemi çözümlerinizle kusursuz bir şekilde entegre olur.

Alarm Sistemi Fiyatı ve Teklifi

Hırsız alarm sistemi almadan önce mutlaka uzman ekibimizle iletişime geçin. Sevdikleriniz, ev ve işyerinizi güvenilir sistemlere emanet edin.

İş ortağı olduğumuz güçlü teknik servis alt yapısına sahip, yaygınlığı olan alarm sistemi markaları ile sizin için en uygun kablolu veya kablosuz alarm sistemini önererek cazip teklifimizi sunalım. Alarm izleme hizmetimizle nerede olursanız olun 7/24 güvende olun.

Send message

Ev Hırsız Alarm Sistemi

Ev Hırsız Alarm Sistemi

Eviniz için akıllı, kaliteli ve uygun fiyatlı bir alarm sistemi mi düşünüyorsunuz? İş ortağı olduğumuz, Türkiye’de yaygın ve en güvenilir markalar ile güvenlik sistemi ihtiyaçlarınızı sağlıyoruz. Sağladığımız, entegre alarm sistemleri ile video kameralarınız, duman dedektörleriniz, ev otomasyon cihazlarınız ve daha bir çok sistem ile birlikte sorunsuz bir şekilde entegre olacak ve hayatınıza yalnızca güvenlik değil aynı zamanda konfor katacak. Ev alarm sistemi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

İşyeri Hırsız Alarm Sistemi

Ofisinizde, işyerinizde kullanacağıınız akıllı alarm sistemleri ile sisteminizi mobil uygulama üzerinden yönetebilir, karşılaşabileceğiniz tüm durumlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilir,  raporlama özelliği ile işyerinizin açılış kapanış saatlerini takip edebilirsiniz.

Ayrıca, bulut teknolojisi sayesinde işyerinizde kullandığınız araç takip, geçiş kontrol, yangın alarm ve otomasyon sistemlerinizi tek uygulama üzerinden yönetebilirsiniz. İhtiyacınız olan işyeri alarm sistemi için güvenlik ve alarm sistemlerinde uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.