IP Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamerası ve güvenlik sistemi ihtiyacı olan kullanıcılardan “IP kamera nedir” sorusu sıklıkla yöneltilmektedir. IP güvenlik kamerası nedir sorusunu kısaca; üzerindeki sensörler ile sağladığı görüntüyü network (ağ) üzerinden aktarım sağlayabilen kamera sistemidir şeklinde açıklayabiliriz.

IP Güvenlik Kamerası 'nın Avantajları

IP güvenlik kamerası bir çok farklı kamera kayıt cihazı ile uyumlu olarak çalışarak görüntü akışını kaydetme imkanı sağlar. Ayrıca montaj ve devreye alma kolaylığı da sağlayan IP kamera sistemi, yüksek teknolojisi ile uzaktan izleme kolaylığı ile de ön plana çıkmaktadır.

IP Güvenlik Kamerası

Gönder

IP kamera sistemi, ihtiyaç duyulan miktarda kamera ve belirlenen kamera özelliğine ve sayısına bağlı olarak ta ip kamera kayıt cihazı (NVR) ve POE switch’ten oluşur. Genellikle ev ve küçük işyeri güvenlik kamera sistemi ihtiyaçları paket halinde sunularak alıcı ve satıcı için kolaylık sağlanmaya çalışılır.

IP kamera seti ya da güvenlik kamerası seti, cazip fiyat algısı oluşturması için genellikle giriş seviye ve en ekonomik IP kamera, kayıt cihazı ve switch modellerinden oluşturulur.

Butik ve proje odaklı çalışan firmamız ve güvenlik sistemleri alanında uzman ekibimiz, IP güvenlik kamera sistemi ihtiyaçlarınızda gereksinimlerinizi doğru bir şekilde analiz ederek model olarak en doğru ve fiyat olarak en ekonomik çözümleri sağlıyor olacaktır.

Ürünlerimiz ve çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.