İşyeri Güvenlik Kamerası

İşyeri Kamera Sistemi

Yaşanabilecek hırsızlık olaylarının önüne geçmek yalnızca değer kaybı değil bununla birlikte zaman ve motivasyon kaybını da getirir. İşyeri kamera sistemi ile bu tip olumsuzlukların önlenmesi artık çok daha kolay ve ekonomik olarak sağlanabilmektedir.

Teknolojiye yatırım yapan firma sahipleri, kullandıkları işyeri güvenlik kamera sistemi ile yalnızca hırsızlık olaylarının önüne geçmek değil, işyerinde verimliliğin artması, üretim, pazarlama ve satış konularında da önemli katkılarını görmektedirler. İşyerini kamera sistemi ile 7/24 izleyebilme konforu, işyerinde yaşanabilecek suistimallerde de azalma, hatta gerekli olan personel sayısında tasarruf bile sağlayabilmekteler.

Gelişen teknoloji ve yapay zeka uygulamalarıyla kamera sistemi ve kamera kayıt cihazlarında da önemli gelişmeler sağlanmasına yardımcı oldu. Örneğin alışveriş merkezi ve marketlerde kasalara konumlandırılacak kamera sistemi ile yaşanabilecek yanlışlıkların kontrolü sağlanabileceği gibi müşteri yoğunluğunun tespit edilerek görevlendirilecek kasa görevlisi sayısının da daha doğru programlanmasını sağlayabilmektedir. Ayrıca çıkarılabilecek yoğunluk haritaları ile müşterinin ilgisini geçek reyonlar veya markalar da kolaylıkla raporlanabilmektedir.

Esnafa Özel Güvenlik Kamera Sistemi

Esnaflarımızın ihtiyaç duyduğu güvenlik kamera sistemleri ile ilgili hızlı ve ekonomik çözümler sağlıyoruz. Esnaflar için tasarladığımız kamera paketleri ile emeklerini korumak hem de işlerini güven içerisinde sürdürmeleri artık çok daha kolay olacak. İhtiyaç duyulan kamera modellerinin belirlenebilmesi için hızlı ve yerinde keşif hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktayız.

İşyeri Kamera Sistemi
İşyeri Kamera Sistemleri

KOBİ'lere Özel Güvenlik Kamera Sistemi

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için farklı ölçekte paketler olarak hazırlanan standart işyeri güvenlik kamera sistemi yanı sıra verdiğimiz butik hizmetler ile firma ve ihtiyaca özel olarak projelendirme ile de destek sağlamaktayız. KOBİ’ler için ihtiyaç halinde 7 gün 24 saat etkin izleme yapabilme olanağı sağlayan işyeri kamera sistemi ile tüm iş süreçlerini takip edebilir gerekli durumlarda müdahale etme şansı yakalayabilirsiniz.

Kurumsal Firmalara Özel Güvenlik Kamera Sistemi

Kurumsal yapıda işletmeler için teknoloji güvenlik için gerekli olduğu kadar verimlilik ve iş yükünü azaltılması ve hatta prestij için de gereklidir. Özellikle kurumsal yapıda büyük işletmeler in ihtiyaç duyabileceği kişi sayma, yüz algılama ve yüz tanıma sistemleri ile birlikte çalışan turnike sistemleri, plaka tanıma sistemi , otopark kamera sistemi gibi çözümler bu ihtiyaçlara örnek olarak verilebilir.

Kurumsal firmaların ihtiyaç duyabileceği, aynı zamanda kullandıkları diğer sistemlerle de entegre olarak çalışabilecek işyeri kamera sistemi için ücretsiz olarak keşif hizmeti sağlıyoruz. İşyeriniz için en doğru çözümleri ekonomik şartlarla sunabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Kamera Sistemleri

Probilgi Teknoloji olarak uzun sektör tecrübemiz içerisinde edindiğimiz deneyim, Hikvision, Dahua, Tiandy gibi dünyada ve ülkemizde önemli markalarla olan partnerliklerimiz ile işyeri güvenliğinizi en üst seviyede tesis ediyoruz. çözümlerimizle ilgili bilgi ve tüm sorularınız için bize her zaman ulaşabilirsiniz.