Turnike Sistemi

Turnike geçiş kontrol sistemi olarak ta anılan turnike sistemleri, access kontrol sistemi içerisinde en çok ilgi ve talep gören çözümlerden biridir. Genel olarak personel ve ziyaretçilerin kimlik ve giriş çıkış bilgilerini tutmak, yetkili olmadığı alanlara girişlerini engellemek için kullanılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarında, toplu taşıma benzeri alanlarda, iş merkezleri, fabrikalar gibi özellikle giriş çıkışın yoğun olduğu noktalarda sıklıkla tercih edilir.

Kullanılan güvenlik sistemi ile entegre olarak çalıştığından turnike sistemi için model ve özellikler belirlenirken mevcut güvenlik sisteminin dikkate alınması çok önemli olacaktır. Turnike sistemini, tripod (bel tipi) turnikeler, hızlı geçiş turnikeleri, tam boy turnikeler ve VIP turnikeler olarak 4 gruba ayırabiliriz. Ayrıca isteğe ve kullanım amacına göre turnikelerin üzerine parmak izi okuyucu, kart okuyucu ve/veya yüz tanıma okuyucuları da monte edilir.

Güvenlik, kablolu ve kablosuz network çözümleri konularında uçtan uca hizmet vererek güvenliğiniz için gerekli alt tüm yapıları sağlıyoruz. Probilgi Teknoloji olarak Turnike Sistemi, Kartlı geçiş sistemi, Acil anons sistemi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm güvenlik ihtiyaçlarınızda Probilgi Teknoloji’den bilgi ve destek alabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetlerimiz için bize her zaman ulaşabilirsiniz.